Pet Shop

Kedi Ürünleri

Yavru - yetişkin kedi maması, konserve kedi mamaları, hasta kedilerde kullanılan reçete (prescription) mamalar, büyük bir iştahla yiyecekleri ödül mamaları.

Kedinizi rahatça gezdirebilmeniz için boyun ve göğüs tasmaları, uzatmaları, her boy ve kiloya uygun flexiler. Kedilerinizin konforu için özel tasarlanmış yataklar, kendini güvende hissedeceği yuvalar, vücutlarını soğuk ve yağmurdan koruyacak elbiseler, taşıma kapları.

Bakım ve temizlikleri için şampuanları, parfümleri, göz-kulak temizlik losyonları, tarak ve fırçaları, tırnak makasları. Kediler için açık-kapalı kum kapları, kristal ve topaklaşan kedi kumları. Kedilerin tırmalama ihtiyaçlarını giderebilmeleri için tırmalama ürünleri.

Köpek Ürünleri

Yavru - yetişkin köpek maması, konserve köpek mamaları, hasta köpeklerde kullanılan reçete (prescription) mamalar, büyük bir iştahla yiyecekleri ödül mamaları.

Köpeğinizi rahatça gezdirebilmeniz için boyun ve göğüs tasmaları, uzatmaları, her boy ve kiloya uygun flexiler. Köpeklerinizin konforu için özel tasarlanmış yataklar, kendini güvende hissedeceği yuvalar, vücutlarını soğuk ve yağmurdan koruyacak elbiseler, taşıma kapları.

Bakım ve temizlikleri için şampuanları, parfümleri, göz-kulak temizlik losyonları, tarak ve fırçaları, tırnak makasları. Köpeklerin diş kaşıntısı için diş ipleri ve bu amaçla kullanılan çeşitli ürünler.

Hangi evcil hayvanı besliyorsunuz ?